Arhive autora: admin

FEDERACIJA BIH – FINALISTI

 

Adna Humačkić, VII Nikad

OŠ “Blagaj” Mostar

 

Amila Karamović VII Zeko i rijeka

OŠ „Vražići“ Velino Selo Čelić

 

Ahmed Halilbašić, VII   Leptir/Kiša

OŠ “Prva osnovna škola Živinice”  Živinice

 

Amina Šarić VI Radujem se

OŠ “Blagaj” Mostar

 

Elma Sijarić VII Mi djeca želimo mir

OŠ „Vražići“ Čelić

 

Ema Deljo, V  Poruka odraslim

OŠ „Husein ef. Đozo“ Goražde

 

Hanija Mulahusejnović, IV Ljubav je/Osmijeh

OŠ „SOKO“ – Područna škola Škahovica Gračanica

 

Haris Halilbašić, VII   Tražim te

OŠ “Prva osnovna škola Živinice”  Živinice

 

Malik Ćehović, VII Volim

Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju Sarajevo

 
 
Naila Delalić, IX  Boje
OŠ “Hasan Kikić” Sarajevo

REPUBLIKA SRPSKA – FINALISTI

 

Andrea Kremenović, IX Žensko sam

OŠ “Georgi Stojkov Rakovski” Banja Luka

 

Anja Lazić, IV  More

OŠ “Knez Ivo od Semberije”  Bijeljina

 

David Ćeho, IV Moja simpatija

OŠ “Knez Ivo od Semberije”  Bijeljina

 

David Laketa, IV Tajne u kesi

OŠ „Vuk Stefanović Karadžić“ Banja Luka

 

Evita Bojkovac, VIII Bajna noć

OŠ “19. april” Derventa

 

Hristina Mrša, VII Trziste ljudskih osobina

OŠ “Ivo Andrić” Banja Luka

 

 

Jovana Hršum, IX Biće bolje

OŠ “Sveti Sava” Rogatica

 

Lazar Masal, VIII U bajkama je sve moguće

OŠ “Sveti Sava” Rogatica

 

Milica Puhalo, VI Život

OŠ “Branko Ćopić” Banja Luka

 

Ognjen Popović, IX Možda

OŠ “Petar Petrović Njegoš” Teslić

 

Zoran Gajić, VI  Bori se za svoja krila

OŠ “Veljko Čubrilović” Teslić

 

Selena Berić, IX

OŠ “Georgi Stojkov Rakovski” Banja Luka

 

HRVATSKA – FINALISTI

HRVATSKA

 

Eva Tišljar, VI Nebeske staze

Prva katolička osnovna škola, Zagreb

 

Magdalena Rogić, VII Slap

Osnovna waldorfske škole Rijeka

 

Lea Zelić, VI Istina/Pjesma

OŠ Dobriše Cesarića   Zagreb

 

Loreta Serdar, IV Osmijeh

OŠ Augusta Šenoe Zagreb

 

Lea Zirdum, V

OŠ Frana Krste Frankopana  Zagreb

 

 

SLOVENIJA – FINALISTI

 

Doroteja Drevenšek, VIII Brezdomkin dom

OŠ Angela Besednjaka Maribor

 

Katarina Smrdel, VI Sanjam

OŠ Brezovica pri Ljubljani  Brezovica pri Ljubljani

 

Lara Jukić, VI Bliži se leto

OŠ Brezovica pri Ljubljani  Brezovica pri Ljubljani

 

Iza Gadnik, V  Glasba

OŠ Solkan – POŠ Grgar  Grgar

 

Matic Golob, II Neurje

OŠ Fram  Fram

MAKEDONIJA FINALISTI

 

 

Anastasija Đorđievska, VII, Detstvoto vo mojata tatkovina

OOU “Aco Šopov” Skoplje

 

Andrea Markovska, VII Ljubov humana poraka

OU “Stiv Naumov” Bitola

 

Andrej Stojanovski, VII Našiot izvor biseren

OU „Kočo Racin“ Kumanovo

 

Ilija Ambarkov, VII Javorite stari/Nasmevki

OU „Sv. Kiril i Metodij“ Veles

 

Jana Kostovska, IX Jas, životot i ušte nešto

OU “Joakim Krčovski” Skopje

 

Jana Nikoloska, II, Pesna za mojot tatko

OU “Goce Delčev” Prilep

 

Leonid Ivanoski, IV Koga vrne dožd

OU “Goce Delčev” Prilep

 

Matej Milosievski, IX Nepromisleni prašanja

OU “Jan Amos Kamenski” Skopje

 

Mihaela Taleska, IX  Na zapiraj, odi!

OU “Nikola Karev” Kruševo

 

Sara Jovanova, VI Zvezdi

OU “Sv. Kliment Ohridski” Makedonski Brod

 

Aleksandra Topuzovska, VII Sreća

OU “Aco Šopov” s. Ljubanci Skopje

 

 

SRBIJA FINALISTI

 

 

Anđela Brdarić – III Domaće životinje

OŠ “Mile Dubljević” Lajkovac

 

Danica Radosavljević, VI, Lepo je voleti

OŠ “Đura Jakšić” Jelašnica

 

Daris Sinanović, IV  Neću da brigam, hoću da se igram

OŠ „OŠ Rifat Burdžvić Tršo“ Novi Pazar

 

Gedeon Oklobdžija,, VII, Mali princ

OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Kanjiža

 

Isidora Veselinović, III  Kažu mi da odrastem

OŠ “Milutin i Draginja Todorović” Kragujevac

 

Jovana Čarkić, III  Natikače

OŠ “Jovan Sterija Popović” Vršac

 

Jovana Glidžić, III,   U tramvaju

OŠ “Stefan Nemanja” Niš

 

Marija Jeremić, V, Potok

OŠ ”Mile Dubljević” Lajkovac

 

Marija Lojančić, IV  Druga strana sveta

OŠ “Momir Pucarević” Nova Varoš

 

Sanjin Lazić, VI  Prve pahulje i nas dvoje

OŠ “OŠ Branko Miljković” Niš

 

Teodora Ilić, VI Dan u školi

OŠ “Sveti Sava” VLadinčin Han

 

Andrej Miletić, IV Ljubavne muke

OŠ “Stanislav Sremčević” Kragujevac

KONAČNO! CRNA GORA – FINALISTI

 

 

Anastasija Roganović – VI2 Dobrota

OŠ “Olga Golović” Nikšić

 

Andrej Rutović, VII, Da sam kralj

OŠ “Sutjeska” Podgorica

 

Damir Hadžić, VIII  Kako se do pjesme raste

OŠ „Mustafa Pečanin“ Rožaje

 

Ema Perazić, IV, Dama

OŠ „M.M. Burzan“ Podgorica

 

Laura Biilafer, VI  Šta sam ja tvoje bako

OŠ “Narodni heroj Sava Ilić” Dobrota Kotor

 

Magdalena Bulajić, IX  Tako sam umorna

OŠ “Vuk Karadžić” Berane

 

Milica Garović, IX   Srce u srcu

OŠ “Miroslav Đurović” Rožaje

 

Rijalda Šahman, III, Zapalila sam kišu

OŠ ”Mustafa Pećanin” Rožaje

 

Una Stanković, V Pjesma o tati

OŠ “Pavle Rovinski” Podgorica

 

Milena Bogetić, IX Dječije carstvo

OŠ “Ratko Žarić” Nikšić

ИЗВИЊЕЊЕ И МОЛБА ЗА СТРПЉЕЊЕ

Због великог броја пристиглих радова жирирање је још увек у току.

Резултати ће бити познати за (надамо се) 7 дана.

Молимо Вас за стрпљење.

Дотле погледајте репортажу са „Малог победника“, изборног фестивала поезије београдских основних школа